Kategorie

Informacje

Oferty pracy

Oferta pracy na stanowisku

SPRZEDAWCA

Wymagania:
• mile widziana znajomość branży technicznego wyposażenia rolnictwa (części do ciągników i maszyn rolniczych)
• wykształcenie: techniczne, rolnicze, mechaniczne
• dyspozycyjność (praca również w soboty) i zaangażowanie w wykonywanąpracę
• komunikatywność i wysoka kultura osobista
• umiejętność obsługi komputera

Główne zadania:
• realizacja założonych celów sprzedaży
• sprzedaż i doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów
• utrzymanie porządku w miejscu pracy
• utrzymywanie dobrych stosunków z klientami oraz, budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku

Oferujemy:
• umowę o pracę
• wynagrodzenie zależne od osiąganych wyników (stała pensja + system premiowy)
• niezbędne narzędzia do pracy
• stabilną i ciekawą pracę w małym zgranym zespole
• szkolenia

Wyłącznie pisemne zgłoszenia - list motywacyjny i CV z wyrażoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy na potrzeby niniejszej, oraz przyszłej rekrutacji prowadzonej przez AGROS - prosimy kierować na adres:

AGROS Czesław Hudyka
ul. Ogrodowa 1a; 28-340 Sędziszów
lub na e-mail pawel@hudyka.pl

Osoba odpowiedzialna:
Paweł Hudyka
GSM: 506-154-920
Odpowiadamy wyłącznie na wybrane oferty. Ofert nie wykorzystanych nie zwracamy.

AGROS Hudyka - ROLNICTWO * WARSZTAT * BHP * LAS-OGRÓD