Nowy Grill gazowy wózek Lava Lendmann Zobacz większe

Grill gazowy wózek Lava Lendmann

LAND-12375

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

499,00 zł

Więcej informacji

Grill gazowy wózek Lava Lendmann

Niezwykle praktyczny grill gazowy o mocy 5,5 kW pozwoli Ci w szybki sposób przygotować smaczne dania. Ciesz się czasem spędzonym z najbliższymi podczas grillowania mięs, ryb i warzyw. Grill gazowy to propozycja dla każdego kto nie ma na swoim podwórku zbyt wiele miejsca. Przy jego produkcji wykorzystano lakierowaną blachę stalową dlatego jest on odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne. Dodatkowo, dzięki obecności dwóch kółek łatwo przetransportujesz go pod zadaszenie w sezonie zimowym lub gdy zrobi się chłodniej.

Ta niezwykła propozycja zdecydowanie świetnie się prezentuje, pokryta czernią z dodatkową półeczką przy kółkach sprawia, że cały nieporządek podczas grillowania znika. Obecność dwóch składanych półeczek po bokach daje możliwość odstawienia przygotowanej potrawy na bok lub zwyczajnego przygotowania kolejnej porcji mięs, ryb lub warzyw do zgrillowania.
Grill gazowy wyposażono w chromowany ruszt grillowy i lawowy. Na tym drugim położysz dołączone do sprzętu kamienie lawy. Z kolei pierwszy daje dużą powierzchnię grillowania – 49 cm x 38 cm pozwoli przygotować kolację dla około ośmiu osób. Po grillowaniu ruszty umyjesz w zmywarce. Dzięki temu zaoszczędzisz czas i ułatwisz sobie sprzątanie po każdym spotkaniu. W zestawie wąż i reduktor ciśnieniowy, które ułatwią podłączenie gazu. Grill wyposażono w podwójny palnik główny ze stali aluminizowanej. Umożliwia on niezależną regulację mocy dla lewej i prawej części paleniska. W szybki sposób uruchomisz grill za pomocą piezo zapalacza w przycisku. Z kolei podczas przygotowywania potraw nieustannie masz je na oku – duże okienko rewizyjne w pokrywie pozwala stale kontrolować stan mięs, ryb i warzyw.

Nr artykułu: LAND-12375

4 innych produktów w tej samej kategorii:AGROS Hudyka - ROLNICTWO * WARSZTAT * BHP * LAS-OGRÓD

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2017 hudyka.pl
Wszystkie ceny zawierają podatek VAT.
Sklepy internetowe PROPERART