Pilarka spalinowa GS 350 /Oleo-Mac/ Zobacz większe

Pilarka spalinowa GS 350 /Oleo-Mac/

OM-GS350

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

699,00 zł

Więcej informacji

Pilarka spalinowa GS350 Oleo-Mac

charakterystyka:
-
p ojemność silnika: 38,9 cm3
-
moc silnika: 2,2 KM – 1,6 KW
-
moc użyteczna urządzenia: 2,0 KM – 1,5 KW
-
łańcuch: 3,8””*0,50”
-
pojemność zbiornika oleju/paliwa: 0,26l / 0,36l
-
długość prowadnicy: 35 cm /14”
-
pompa olejowa: automatyczna, nie podaje oleju na biegu jałowym
-
waga: 4,4 kg

Zaprojektowana do prac wokół domu (przycinanie gałęzi, okrzesywanie, cięcie pni o małych średnicach oraz przygotowanie drewna na opał). Pilarka ta jest bardzo praktyczna i łatwa w obsłudze, dzięki kilku nowoczesnym rozwiązaniom technicznym łatwa w rozruchu, pracy oraz w czynnościach konserwacyjnych.

 • Przedstawiona w formie graficznej kolejność wykonywanych czynności niezbędnych do prawidłowego rozruchu umożliwia szybkie i bezpieczne uruchomienie urządzenia również mało doświadczonym użytkownikom.

 • Pompka rozruchowa "Primer" znajduje się w dobrze widocznym miejscu na osłonie silnika: ułatwia rozruch na zimno po każdorazowym uzupełnieniu paliwa lub długim okresie nieużytkowania.

 • Wyłącznik zapłonu oraz ssanie umieszczone są na jednej dźwigni wielofunkcyjnej: jest to gwarancja praktyczności i łatwej obsługi.

 • Przezroczyste zbiorniki: umożliwiają natychmiastową kontrolę wzrokową poziomu oleju i mieszanki.

 • System antywibracyjny składający się z 3 amortyzatorów sprężynowych i 3 gumowych: zapewnia ochronę użytkownika przed drganiami, zwiększając tym samym komfort użytkowania.

 • Nowy kształt uchwytu mechanicznego zapłonu: zwiększa komfort w fazie zapłonu urządzenia.

 • Pokrywa filtra wbudowana w pokrywę silnika: umożliwia kontrolę wzrokową i konserwację - wystarczy w tym celu wykręcić 3 śruby mocujące.

 • Filtr powietrza z gąbki: upraszcza i skraca czyszczenia filtra, zapewniając dużą autonomię pracy.

 • Wspornik gaźnika z 4 amortyzatorami: gwarantuje stabilność zapłonu we wszystkich warunkach pracy oraz dłuższą żywotność gaźnika.

 • Maszyna wyposażona jest w sprzęgło "on-board" z obudową i taśmą hamulca wbudowanymi w podstawę: zapobiega to przedostawaniu się ciał obcych do mas wirujących, zapewniając zawsze idealne działanie i ułatwiając fazy demontażu osłony łańcucha.

 • Automatyczna pompa olejowa o stałym natężeniu przepływu: uruchamia się tylko wtedy, gdy łańcuch się porusza. W ten sposób unika się uciążliwych wycieków oleju, gdy maszyna nie pracuje.


*Warunki gwarancji to między innymi: - 36 miesięcy przy zakupie konsumenckim - 12 miesięcy przy zakupie niekonsumenckim.- konieczność dokonywania płatnych przeglądów przed upływem 12 i 24 miesięcy ( w przypadku 36 miesięcznej gwarancji).

nr artykułu: GS350

13 innych produktów w tej samej kategorii:AGROS Hudyka - ROLNICTWO * WARSZTAT * BHP * LAS-OGRÓD

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2017 hudyka.pl
Wszystkie ceny zawierają podatek VAT.
Sklepy internetowe PROPERART