Kosiarka spal. bez nap. G48PK Emak Graphite OM Zobacz większe

Kosiarka spal. bez nap. G48PK Emak Graphite OM

OM-G48PK-GRAPHITE

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

1 129,00 zł

Więcej informacji

Kosiarka spalinowa bez napędu G48PK Emak Graphite Oleo-Mac

Dane techniczne:
Pojemność silnika: 140cm3
Moc:
4,0KM
Silnik: EMAK K 500 OHV

Korpus: stal
Szerokość cięcia: 46cm
Regulacja cięcia: niezależna
Wysokość cięcia: 28 do 75mm
Koła: łożyska ślizgowe
Opcja: po zakupieniu zaślepki kanału wyrzutowego kosiarka uzyskuje funkcję mielenia

Pojemność
kosza: 60l
Waga:
25,4kg

Przeznaczone dla użytkowników prywatnych pracujących na dużych powierzchniach, w których szczególny nacisk położono na ergonomiczne i funkcjonalne  rozwiązania konstrukcyjne.

  • Modele wchodzące w skład linii COMFORT wyposażone są w kosz do zbierania trawy wykonany z płótna i tworzywa, ponadto charakteryzują się nową konstrukcją kół i profilem bieżnika; koła zamontowane są na łożyskach, co zwiększa płynność jazdy.

  • Wysokość cięcia jest niezależna i można ją wyregulować na każdym kole w 4 pozycjach za pomocą ergonomicznych dźwigni. Ergonomiczna dźwignia hamulca silnika gwarantuje pewny chwyt i wygodne uruchamianie.

  • Wszystkie modele wyposażone są seryjnie w noże do rozdrabniania, które rozdrabniają skoszoną trawę, dzięki czemu wypełnia ona znacznie lepiej kosza o pojemności 70 litrów.

  • Zaślepka zamykająca wylot, zamieniający maszynę w urządzenie rozdrabniające, jest dostępna, jako wyposażenie opcjonalne w modelach G 48. Dzięki temu systemowi, trawa jest kilkakrotnie cięta następnie rozdrobniona jest równomiernie rozrzucana na trawniku Po rozłożeniu, trawa stanowi naturalny nawóz dostarczający substancji organicznych koniecznych do wzrostu trawy.


*Warunki gwarancji to między innymi: - 36 miesięcy przy zakupie konsumenckim - 12 miesięcy przy zakupie niekonsumenckim.- konieczność dokonywania płatnych przeglądów przed upływem 12 i 24 miesięcy ( w przypadku 36 miesięcznej gwarancji).

nr artykułu: OM-G48PK-GRAPHITE

21 innych produktów w tej samej kategorii:AGROS Hudyka - ROLNICTWO * WARSZTAT * BHP * LAS-OGRÓD

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2017 hudyka.pl
Wszystkie ceny zawierają podatek VAT.
Sklepy internetowe PROPERART