Kategorie

Informacje

Zaloguj się

Jak dobrać części zamienne do Twojego ciągnika

Jak dobrać części zamienne do Twojego ciągnika

Każda maszyna – z powodu  intensywnej eksploatacji – zaczyna po jakimś czasie odmawiać posłuszeństwa. Nawet jeśli wykonano ją z najwyższej jakości materiałów, nie są one przecież wieczne. Ciągnik jest jedną z tych maszyn, które są niezbędne w każdym gospodarstwie rolniczym i hodowlanym. Umożliwia wykonanie różnorodnych prac, nic więc dziwnego, że gdy się psuje, praca stoi w miejscu. Uszkodzone elementy można jednak wymienić na nowe. Gdzie ich szukać? Na przykład w sklepie Agros Hudyka.

Sprawdzony dystrybutor

O ile części samochodowe zazwyczaj są dostępne w każdym warsztacie, z elementami zamiennymi do ciągników jest nieco więcej zachodu. Jeżeli mamy pojazd konkretnego producenta, warto wybrać się do sklepu stacjonarnego, który z nim współpracuje. Oryginalne części cechują się wyższą ceną, ale za to mamy pewność, że jakość ich wykonania i parametry będą odpowiednie dla naszego ciągnika. Jak informuje specjalista z firmy AGROS Hudyka:

Zakup oryginalnych elementów nie zawsze jest koniecznością. Czasami wystarczy zapytać doradcę o rekomendowane części zamienne, które z reguły są tańsze i równie dobrze spełniają swoje zadanie. Dobre sklepy wyróżniają się znakomitym zapleczem towarowym i dużą dostępnością produktów.

W sklepie Agros Hudyka znajdziemy – między innymi – części silnikowe, części do skrzyń biegów i napędów, części do maszyn rolniczych. Dużym zainteresowaniem kupujących cieszą się również oleje i filtry, oświetlenie, elementy wyposażenia, trójpunktowy układu zawieszenia oraz wały i części PTO. Na każdym etapie zakupów możemy liczyć na fachowe doradztwo i pomoc ze strony personelu. Nawet jeśli zgłosimy się po nietypową część do ciągnika, załoga sklepu dołoży wszelkich starań, by ją dla nas zdobyć.

Stacjonarnie czy internetowo?

Dobre sklepy z częściami do traktorów oferują sprzedaż zarówno internetową, jak i stacjonarną. Jest to wygodne rozwiązanie szczególnie dla tych klientów, którym odległość nie pozwala na odwiedziny w danej placówce. Niezależnie od tego, jaką drogę realizacji zakupów wybierzemy, musimy być pewni jakości zakupionych części.

Ważne jest też to, by placówka handlowa dysponowała wyborem części do ciągników różnych marek. Polscy rolnicy z dużą chęcią korzystają z ciągników firm Ursus oraz Zetor. Jednakże w mniejszych i większych gospodarstwach pracują też inne maszyny. Do najpopularniejszych marek zaliczyć można:

  • Massey Ferguson,

  • Class,

  • John Deere,

  • New Holland.

  • Case

Decydując się na zakup części zamiennych do ciągników tego typu warto postawić na firmy, które wyróżniają się rzetelnością, terminowością oraz świadomą i pomocną obsługą.

Produkty wysokiej jakości

Warto wiedzieć, że sklep Agros Hudyka spełnia wszystkie kryteria wymienione w powyższym akapicie. I co ważne, poza elementami do ciągników, sprzedaje także części do innych maszyn rolniczych. Takich jak kombajny, sieczkarnie, glebogryzarki, rozsiewacze nawozów, opryskiwacze polowe. Firma oferuje także elementy wyposażenia warsztatów, elektronarzędzia, materiały eksploatacyjne itp. Ważną częścią jej działalności jest dystrybucja narzędzi i urządzeń ogrodniczych i leśnych. Jak również odzieży i obuwia BHP oraz artykułów gospodarczych. AGROS Hudyka - ROLNICTWO * WARSZTAT * BHP * LAS-OGRÓD

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2017 hudyka.pl
Wszystkie ceny zawierają podatek VAT.
Sklepy internetowe PROPERART
Modyfikacje i opieka techniczna TonyMedia.pl